Marta Bykiewicz

GABINET PSYCHOTERAPII
I POMOCY
PSYCHOLOGICZNEJ

Terapia DDA Warszawa

Terapia DDA w Warszawie tworzy jeden z elementów oferty, którą realizuję jako psycholog ze specjalnością w zakresie psychologii klinicznej i specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji. Przeszłam gruntowną edukacją i ukończyłam z wynikiem celującym psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jestem także absolwentką Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia.
Terapia DDA w Warszewie może mieć formą indywidualną lub grupową, kwestia ta jest jednak wcześniej poddawana ścisłej analizie podczas konsultacji. Należy wziąć pod uwagę fakt, że terapia DDA w Warszawie to nie jest chwilowy proces polegający na kilku spotkaniach, wręcz przeciwnie wymaga intensywnej pracy zarówno ze strony psychologa jak i pacjenta.
Zawsze służę odpowiednim wsparciem i pomocą, aby rezultaty terapii DDA w Warszawie były jak najbardziej satysfakcjonujące. Dokonanie zmian, nawet tych radykalnych jest możliwe, co staram się uświadamiać moim pacjentom. Znacząca poprawa jakości życia, a w tym wzrost poczucia własnej wartości, poprawa funkcjonowania w relacjach i wzrost satysfakcji z udziału w nich, a także poradzenie sobie z niepokojącymi stanami w obrębie własnego funkcjonowania psychologicznego jest bezsprzecznie celem terapii. Doświadczenia przeszłości w wielu przypadkach potęgują aktualne problemy oraz wpływają na spadek energii i chęci do realizacji życiowych postanowień. Jeżeli w trakcie konsultacji będziecie mieć Państwo konkretne pytania w jaki sposób przebiega terapia DDA w Warszawie, służę szczegółowymi wyjaśnieniami. Zachęcam do odwiedzenia strony serwisu, na której dostępne są dane umożliwiające kontakt ze mną, celem umówienia się na wizytę bezpośrednio w gabinecie.

Czytaj też: leczenie uzależnień Warszawa