Marta Bykiewicz

GABINET PSYCHOTERAPII
I POMOCY
PSYCHOLOGICZNEJ

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia w Warszawie stanowi niezwykle ważne źródło pomocy dla osób zmagających się z problemami związanymi z budowaniem relacji z innymi, z kryzysami życiowymi, jak również z uzależnieniami. Postawienie prawidłowej diagnozy to już pierwszy krok do tego, żeby móc podjąć konkretne działania zmierzające do poradzenia sobie z niepokojącymi stanami i trudnościami, z którymi zmaga się pacjent.
Jestem psychologiem ze specjalnością w zakresie psychologii klinicznej i specjalistą psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji. Zawsze służę wsparciem i specjalistyczną pomocą, aby osoby, dla których jest wskazana psychoterapia w Warszawie mogły poradzić sobie z problemami i zyskać nową jakość życia. Zanim jednak rozpocznie się wspólna praca przeprowadzane są indywidualne konsultacje. Z własnego doświadczenia wiem, że zmiany są możliwe, nawet te najbardziej gruntowne- wymagają jednak sporej ilości pracy, mobilizacji i zaangażowania.
Proces psychoterapii w Warszawie nie jest krótkotrwały, dlatego też ważne jest, żeby pacjent był dokładnie poinformowany o jej przebiegu. Ukończyłam z wynikiem celującym psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Zostałam również absolwentką Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia. W moim doświadczeniu zawodowym stawiam na ciągły rozwój i chętnie podejmuję nowe wyzwania, aby pacjenci mogli osiągnąć zadowalające rezultaty. Doskonale zdaję sobie sprawę, że psychoterapia w Warszawie może nasunąć mnóstwo pytań, proszę się jednak nie obawiać - rzetelnie udzielę wyczerpujących informacji. Zapraszam na konsultacje, dane kontaktowe odnajdziecie Państwo bezpośrednio na stronie serwisu.

Czytaj też: terapia dda Warszawa